Posade za klasu: 1

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 32 Nenad Filipović Miloš Đukić ASK Akademac Zastava Yugo 55
2 33 Lazar Blagojević Marko Milanović ASK Šampion Zastava Yugo 55
3 34 Nenad Mirković Borko Mitrović Užice Rally Team Zastava Yugo 55
4 35 Zoran Milisavljević Vladan Kostić AK FAM MM Power Zastava Yugo 55
5 37 Zoran Šolajić Igor Đukanović ASK RID Sport Zastava Yugo 55
6 38 Predrag Stefanović Aleksandar Nenadović ASU Racing Tribe Zastava Yugo 55
7 41 Vladimir Djurovic Ana Golic ASK Herc Zastava Yugo 55

Posade za klasu: 2

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 20 Luka Kotorčević Dejan Pejić AK FAM MM Power Peugeot 106
2 21 Tomo Nikitović Siniša Milanović ASU UE VW Polo
3 24 Goran Rabasović Milan Janjić ASK RID Sport Peugeot 205 Rally
4 25 Staniša Lazarac Živko Gajić AK FAM MM Power Škoda Felicia 1.3
5 26 Vladimir Damjanović Branislav Damjanović ASK Majla Sport Peugeot 106
6 29 Miloš Marijanović Slobodan Jakovljević Užice Rally Team Suzuki Swift GTI
7 30 Milan Ninović Zoran Pivić AMSK WRR Zastava Yugo 1.3

Posade za klasu: 4

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 9 Nenad Vićentić Nataša Tunguz XM Racing Team Renault Clio RS
2 10 Željko Milutinović Aleksandar Petrićević ASK RID Sport Renault Clio RS
3 14 Aleksandar Dučić Dejan Golić AMSK WRR Renault Clio RS
4 17 Nikola Jović Branislav Jović XM Racing Team Peugeot 206 RC
5 19 Željko Jašin Vučković Milomir Radaković ASU Pro race Renault Clio RS

Posade za klasu: Generalni

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 11 Gianluca Rocco Jovan Isailović ASK Vojinović Subaru Impreca WRX STI
2 18 Dejan Krčevinac Predrag Stojkanović Užice Rally Team Renault Clio mk1

Posade za klasu: RC2

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 1 Staykov Plamen David Kvaratskhelia Staykov Racing Georgia Mitsubishi Lancer EVO IX
2 4 Menderes Okur Ufuk Ulouocak Toksport WRT Mitsubishi Lancer EVO IX
3 6 Georgi Vasilev Stefan Dobrev ASC Dianel Racing Mitsubishi Lancer EVO IX
4 3 Orhan Avcioglu Burcin Korkmaz Toksport WRT Ford Fiesta R5

Posade za klasu: RC3

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 7 Vladica Rabrenović Peter Henell AMSK WRR Renault Clio R3
2 8 Ignat Isaev Yordan Yordanov Megaport Citroen DS3 R3 Max
3 27 Nikolay Kortelov Nasko Tzonev ASK Motosport T-N Dobrich Citroen C2

Posade za klasu: RC4

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 12 Grigor Grigorov Daniel Milenkov Grigorov Racing Team Peugeot 208 R2
2 15 Ivo Dechkov Jordan Dechkov ACS Hoby Car Seat Ibiza
3 28 Baycho Nenov Shtiliyan Tenchev ASK Bulsim Citroen C2

Posade za klasu: RC5

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 16 Rok Jerkič Kristijan Prelaz Autosport Jazon Rover MG ZR 105
2 22 Hristo Gerov Dimitar Trifunov ASK Bulstar Rally Team Hyundai i20