Posade za klasu: 1

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 49 Ilija Paripović Stevan Stojisavljević ASK Centar Boban Zastava Yugo 55
2 47 Mihailo Savić Đorđe Đuričić ASU NV Racing Zastava Yugo 55
3 46 Miodrag Miljković Aleksandar Sretenović KV Racing team Zastava Yugo 55
4 44 Vladimir Bota Miloš Đukić ASU Avako Reli Tim Zastava Yugo 55
5 38 Ivan Obradović Dušan Savić ASK Šampion Zastava Yugo 55
6 37 Matija Stojanac Tihomir Nikolić ASU Avako Reli Tim Zastava Yugo 55

Posade za klasu: 2

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 25 Luka Kotorčević Dejan Pejić AK FAM MM Power Peugeot 106 1.3
2 27 Aleksandar Dučić Vladimir Zarić WRR Hyundai i20
3 42 Nikola Pivaljević Srđan Maksimović ASU Avako Reli Tim Zastava Yugo 65
4 34 Tine Koren Tjaša Medvešek Ajdovščina Motorsport Zastava Yugo 65
5 32 Aleksandar Tanović Aleksandar Petričević ASK RID Sport Peugeot 205
6 31 Borko Simović Marjan Nikolić ASU Zlatibor Peugeot 106 1.3
7 30 Tomo Nikitović Siniša Milanović ASU UE VW Polo

Posade za klasu: 4

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 11 Nenad Vićentić Ivan Jevtić ASU NV Racing / URT Peugeot 208 R2
2 12 Željko Milutinović Uroš Lukić ASU Avako Reli Tim Renault Clio Sport
3 15 Goran Rabasović Milan Janjić ASK RID Sport Citroen C2 R2
4 18 Nikola Jović Branislav Jović XM Racing Team Peugeot 206 RC
5 36 Jašin Željko Vučković Milomir Radaković ASU Zlatibor Renault Clio RS
6 35 Miroslav Branković Dragan Bugarski ASU Avako Reli Tim Renault Clio RS

Posade za klasu: 5

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 8 Vladica Rabrenović Peter Henell WRR Renault Clio R3
2 20 Dejan Krčevinac Miloš Marjanović ASK RID Sport Renault Clio Williams

Posade za klasu: E1

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 7 Kalin Benchev Aleksandar Spirov Dunev Racing Subaru Impreca WRX STI
2 39 Miroslav Marinov Evgeni Ivanov FORD Bulgaria Lada Samaraa

Posade za klasu: ERT

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 1 Dan Girtofan Tudor Marza Pro Rally Team Škoda Fabia R5

Posade za klasu: ERT2

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 6 Mustafa Cakal Mehmet Koleglv GP Garage MyTeam Mitsubishi Lancer EVO 9

Posade za klasu: ERT3

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 10 Andrei Girtofan Doru Vraja Pro Rally Team Peugeot 208 R2

Posade za klasu: RC2

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 3 Miroslav Angelov Nedqlko Sivov Megaport Racing Škoda Fabia R5
2 4 Yordan Atanasov Yanaki Yanakiev ART Racing Mitsubishi Lancer EVO 9
3 5 Georgi Vasilev Stefan Dobrev Dianel Racing Mitsubishi Lancer EVO 9

Posade za klasu: RC3

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 9 Antov Titov Dinko Georgiev Megaport Racing Citroen C3 DS3 Max
2 16 Emil Denev Bogomir Nenov Megaport Racing Renault Clio RS
3 17 Diana Stoyanova Ivanela Ivanova Diamo Racing Group Honda Civic Type R
4 21 Vittorio Popov Hristo Popov Dr.Speed Renault Clio RS 3

Posade za klasu: RC4

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 2 Tihomir Stratiev Dobrin Borisov Marina Motosport Peugeot 208 R2
2 19 Hristo Atanasov Marin Ivanov Bultrans Rally Team Citroen C2
3 22 Georgi Radev Vasil Georgiev Dianel Racing Citroen C2
4 23 Baycho Nenov Dilyan Dzhenkov Bulsim Citroen C2
5 43 Nikolai Kortelov Nasko Tzonev ASK Motrosport T-N-Dbrich Citroen C2

Posade za klasu: RC5

# SB Vozac Suvozac Klub Vozilo
1 24 Petar Hristozov Temenuzhka Hristozova ASC BRC Bulgaria Citroen DS3
2 28 Adam Westlund Ditte Kammersgaard Motorsport Academy Hyundai i20
3 29 Denis Stanchovski Mladen Carchev Motorsport Academy Hyundai i20
.